Inowrocław miasto na soli, stolica Kujaw Zachodnich, a przede wszystkim moje miasto. Zamieszczę tu wszystko co uznam za ważne, ciekawe i przydatne.
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi
środa, 19 grudnia 2018
Na imieninach zaśpiewa wokalistka jazzowa

To imieniny Inowrocławia, na które mają zaproszenie mieszkańcy miasta. Dla inowrocławian zaśpiewa znana piosenkarka i wokalistka jazzowa Hanna Banaszak.  Jedyna trudność to wcześnie wstać i stanąć w kolejce po bezpłatne wejściówki. Każdy może otrzymać 2. wejściówki. Pamiętam  piękny ubiegłoroczny koncert imieninowy. Warto było wówczas zadać sobie trud i o brzasku pospacerować po darmowe bilety do KCK. Wejściówki na styczniowy koncert będą dostępne 15 stycznia w KCK. Koncert 19 stycznia o godz. 18.00 w teatrze.

niedziela, 21 stycznia 2018
Marek Piekarczyk i Przyjaciele - piękny koncert

Marek Piekarczyk, Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska, Sebastian Riedel, Natalia Sikora to gwiazdy imieninowego koncertu jaki odbył się w Teatrze Miejskim. Dzięki wspaniałym piosenkom przeżyliśmy chwile wzruszeń,  zadumy i radości. "Czas nas uczy pogody", "Jesteś lekiem na całe zło", "Gdzie jest nasza miłość", "Nie widzę Ciebie w swych marzeniach", "Modlitwa", "Czy pamiętasz" ....... i inne równie piękne.

 

Gitarzysta Krzysztof Ścierański

 

 

 

 

 

 

środa, 17 stycznia 2018
Wybieram się na imieniny

Chociaż od pewnego czasu bardziej cenię sobie każdy przeżyty rok i chętnie zapalam o jedną świeczkę więcej na torcie, to tym razem z wielką chęcią będę obchodzić imieniny. Imieniny miasta :) Imieniny, na które zaproszono niesamowitych gości odbędą się w niedzielę 21 stycznia. Piękna impreza ze względu na jej oprawę muzyczną. Zaśpiewają same gwiazdy: M.Piekarczyk,K. Prońko, G. Łobaszewska, S.Riedel, N. Sikora. Najbardziej cieszy mnie usłyszenie na żywo M.Piekarczyka, K.Pronko, G.Łobaszewskiej. O wejściówkę nie było łatwo, bo już wczesnym rankiem trzeba było stanąć w kolejce. Kilkanaście minut przed godziną siódmą kolejka liczyła kilkadziesiąt osób i ciągle się wydłużała. Wejściówki zaczęto wydawać 5 minut przed godziną 8.00. Kiedy odchodziłam z biletami z ręku  kolejka sięgała parteru. 

Plakat pochodzi ze strony KCK