Inowrocław miasto na soli, stolica Kujaw Zachodnich, a przede wszystkim moje miasto. Zamieszczę tu wszystko co uznam za ważne, ciekawe i przydatne.
| < Sierpień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi
czwartek, 15 czerwca 2017
Dziś Solannowe Uwielbienie

Dziś o godzinie 19.00 przy tężni wystąpią zespoły Effetha (Kruszwica), Deesis (Inowrocław) i Nowa Pieśń (Inowrocław)  z dziękczynnym koncertem pod nazwą"Solannowe Uwielbienie". Koncert będzie formą Nowej Ewangelizacji, spotkaniem ludzi, którzy chcą się spotkać z Bogiem. Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejza i Prymas Polski Arcybiskup Wojciech Polak. O godzinie 21.00 odbędzie się Apel Jasnogórski.

Próba przed wieczornym koncertem.

środa, 31 maja 2017
W ramach święta województwa kujawsko-pomorskiego

4 czerwca  w Inowrocławiu odbędzie się koncert Hanny Śleszyńskiej oraz występ Anny Głogowskiej pod nazwą "Zatańcz z Anią Głogowską".

Będzie również możliwość wzięcia udziału w malowaniu mobilnego muralu. To będzie ściana pokryta konturowym obrazem z motywami ludowymi z naszego regionu , na którym umieszczony będzie  napis JESTEM. Jedną literę tego napisu będzie trzeba wypełnić odpowiedziami na pytanie: kim jestem?

Początek imprezy od godziny 16.00 w Parku Solankowym w pobliżu tężni.

http://www.galeriarusz.art.pl/

niedziela, 27 listopada 2016
Tomasz Trzeszczyński z zespołem zagra

Pochodzący z Inowrocławia Tomasz Trzeszczyński , którego mogliśmy słyszeć w programie The Voice of Poland zagra z zespołem Thermit ( którego jest solistą) w Inowrocławiu. 

Koncert odbędzie się 10 grudnia w Barze PRL przy ulicy Szymborskiej 53. Początek godz.10.00. Bilety można kupić tu: http://thermitmetal.8merch.com/bilet_na_koncert_w_inowroclawiu_10_12-id10582

lub przed koncertem.

Źródło: inianie.pl

niedziela, 21 sierpnia 2016
Blues Ino Festiwal

Wspaniałą ucztę mieli fani bluesa w niedzielny wieczór w Inowrocławiu. Na scenie muszli koncertowej bawiliśmy się wspólnie z Szulerami ( ja nie zdążyłam na ich występ ), po nich wystąpił zespół w składzie Sebastian Riedel, Michał Kielak i Kuba Andrzejewski. Wspaniały koncert, Sebastian Riedel zaśpiewał nie tylko swoje utwory, ale również swojego ojca Ryśka. Pięknie zaśpiewał młody Kuba Andrzejewski. Znakomita gra na na harmonijce ustnej Michała Kielaka.  Gwiazdą wieczoru był kwartet muzyczny Boogie Boys wykonujący muzykę z domieszką czarnego bluesa i rock and rolla.  Profesjonalizm, tempo, wspólna zabawa. Na koniec wszyscy muzycy zagrali razem. To był piękny, radosny wieczór. Czekamy na V Blues Ino Festiwal :)

 

 

 

 

 

poniedziałek, 04 lipca 2016
Lato z Radiem już w niedzielę 10 lipca

zawita do Inowrocławia. Impreza odbywać się będzie nieopodal kina na Rąbinie. Dla mieszkańców miasta i nie tylko, zaśpiewają: Arka Noego, Sarsa,  Brathanki, Ewa Farna. 

Na zakończenie organizatorzy obiecują pokaz - niespodziankę.

Impreza potrwa od godziny 16.00 do 23.00.

sobota, 09 kwietnia 2016
Występ Teatru Operetki Kijowskiej

 Wczorajszy wieczór w Teatrze Miejskim upłynął na ponad 2. godzinnym pięknym występie artystów Teatru Opery Kijowskiej. Usłyszeliśmy wiele utworów znanych kompozytorów. Solistom towarzyszył balet, pary taneczne. Konferansjerem wydarzenia był tenor, solista Teatru Muzycznego w Poznaniu Bartosz Kuczyk, który nie tylko wykazał się profesjonalizmem, ale również poczuciem humoru. Warto było posłuchać pięknych wykonań m.in. z "Barona cygańskiego", " Księżniczki Czardasza", "Zemsty nietoperza, "La traviaty" , "Romea i Julii", "Hrabiny Maricy", "Wesołej wdówki" i wielu wielu innych. 

 

 

 

 

 

14:12, solankino , Koncerty
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9