Inowrocław miasto na soli, stolica Kujaw Zachodnich, a przede wszystkim moje miasto. Zamieszczę tu wszystko co uznam za ważne, ciekawe i przydatne.
sobota, 01 sierpnia 2015
Dziś "Skrzypek na dachu"

Gala Operowo-Operetkowa będzie trwała dwa dni. Dziś w Teatrze Letnim w Inowrocławiu można będzie obejrzeć znakomity musical w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Łodzi " Skrzypek na dachu". 

Jutrzejszy koncert będzie miał tytuł " Wielka gala opery i operetki". 

Obydwa artystyczne wydarzenia rozpoczną się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

sobota, 25 lipca 2015
Z Inowrocławia do Gdyni i do Zakopanego

NKA w okresie wakacji wprowadziła kurs z Gdyni do Zakopanego i odwrotnie. 

Rozkład jazdy linii: Zakopane D.A. - Gdynia D.A.przez: Zakopane, Nowy Targ, Chabówka - wiadukt, Myślenice, Kraków,Katowice, Siewierz, Częstochowa,Wieluń D.A., Złoczew, Sieradz D.A., Turek D.A., Konin D.A., Ślesin ul. Kleczewska, Sompolno ul. 11 listopada, Piotrków Kujawski ul. Rynek 6, Radziejów ul. Objezdna , Kruszwica Rynek, Inowrocław Mątwy Pętla Autobusowa, Inowrocław ul. Niepodległości/Wojska Polskiego, Inowrocław ul. Laubitza / Staszica, Gniewkowo ul. Piasta, Toruń PKS, Gdańsk D.A. Gdynia D.A.

 

Info ze strony: NKA.

13:28, solankino , Różne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 lipca 2015
"Lato z Radiem" w Inowrocławiu

Już jutro ( 25 lipca ) od godziny 16.00 na placu obok kina wystąpią Perfect, Papa D. i Rafał Brzozowski. Roman Czejarek i Karolina Rożej poprowadzą studio plenerowe "Lata z Radiem" . Wystąpi również iluzjonista Maciej Pol.

Imprezy towarzyszące to: strefa EuroLato i mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami oraz

akcja "Pora na pomidora czyli jak tu nie kochać polskich warzyw i owoców". Na stoisku już od godziny 15.00 będzie można degustować polskie warzywa i owoce. 

Oj, będzie się działo !

Wstęp na imprezy wolny. 

Trwają przygotowania do imprezy.

Zdjęcia wyk. 25 lipca o godz. 12.00

 

 


czwartek, 23 lipca 2015
Vadim Brodski zagra w Inowrocławiu

Dziś o godzinie 19.00 w ramach "Czwartkowych wieczorów muzycznych" w Zakładzie Przyrodoleczniczym wystąpi znakomity wirtuoz skrzypiec Vadim Brodski. Dzisiejszy koncert ma nazwę " Cygańskie skrzypce".Wstęp wolny. 

niedziela, 19 lipca 2015
Parasolki nad Królówką

Jednym z akcentów w ramach wydarzenia Art Ino Festiwal jest dekoracja z parasolek rozpięta nad częścią ulicy Królowej Jadwigi. Dobrze, że imprezy w ramach Art Ino Festiwal odbywają się na Rynku. Dzięki temu miasto ożyło. Oby w trakcie planowania różnych imprez częściej myślano o inowrocławskiej starówce. 

 


 


 

 

środa, 15 lipca 2015
Sprawa dla reportera w Inowrocławiu

Jutro 16 lipca o godzinie 21. 25 w programie I  TVP ( Sprawa dla reportera ) poruszony zostanie temat hotelu  przy Placu Klasztornym, którego właściciele nie mogą go uruchomić z braku drogi dojazdowej i parkingu. Pierwotnie, nagrany w Inowrocławiu program miał być nadany 18 czerwca. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 130