Inowrocław miasto na soli, stolica Kujaw Zachodnich, a przede wszystkim moje miasto. Zamieszczę tu wszystko co uznam za ważne, ciekawe i przydatne.
Blog > Komentarze do wpisu
„W cylindrze na lwy by…”

to tytuł spektaklu muzycznego opartego na piosenkach Kabaretu Starszych Panów, który będzie można zobaczyć 1 października w Teatrze Miejskim o godz. 17.00.  Bezpłatne wejściówki czekają w KCK.

Spektakl kierowany jest dla osób starszych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

Dla grupy zawodowych aktorów, fanów Kabaretu Starszych Panów marzeniem było zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Jednak aby go zrealizować  musieli zebrać pieniądze na scenografię, kostiumy, rekwizyty, opłacić muzyków oraz materiały promocyjne. Jarosław Tyran, Błażej Olma, Agnieszka Bednarz i Anna Gamrot zwrócili się o finansową pomoc na stronę PolakPotrafi.pl. Przy wsparciu społeczności realizacja projektu zakończyła się sukcesem i spektakl "W cylindrze na lwy by...." premierę ma już za sobą. Inowrocławianie w najbliższą niedzielę będą mogli wzruszać się słuchając pięknych piosenek z repertuaru wspomnianego kabaretu.  Aktorom towarzyszyć będą Łukasz Kozera (instrumenty klawiszowe), Jakub Łępa (saksofon), Mateusz Szewczyk (kontrabas) i Oskar Nowak (perkusja).

poniedziałek, 25 września 2017, solankino

Polecane wpisy