Inowrocław miasto na soli, stolica Kujaw Zachodnich, a przede wszystkim moje miasto. Zamieszczę tu wszystko co uznam za ważne, ciekawe i przydatne.
animated-flower-image-0085
Blog > Komentarze do wpisu
Koncert Lady Pank na świętowanie otwarcia obwodnicy

17 lipca została otwarta obwodnica Inowrocławia ( 19 km ), dzięki której kierowcy jadący z kierunku Torunia w kierunku Poznania i Konina ( i odwrotnie ) nie będą musieli przejeżdżać przez miasto. Mieszkańcy Inowrocławia również trochę odetchną od korków, hałasu i spalin. Pozostały odcinek obwodnicy z Latkowa do Sławęcinka o długości 5 km zostanie wybudowany w najbliższej przyszłości.

Jutro z okazji uruchomienia obwodnicy inowrocławianie będą bawić się na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego. Imprezy rozpoczną się o godzinie 17.00. Odbędzie się bieg pod nazwą "Obiegnij Inowrocław", zaśpiewa zespół "Stara Szkoła", będzie można skosztować tortu w podziękowaniu dla wszystkich walczących o obwodnicę. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Lady Pank".

Pozostałe punkty programu:

- wielkie grillowanie (każdy kto będzie miał przy sobie Kartę Inowrocławianina, zapłaci 20% mniej w strefie gastronomicznej)

- kawa z Prezydentem

- loty balonem na uwięzi

- wystawa samochodów z PRL

- wystawa publikacji związanych z obwodnicą

- konkursy, zabawy dla dzieci

Bezpłatny transport na imprezę zapewnią autobusy MPK. Rozkład na stronie UM.

czwartek, 27 lipca 2017, solankino

Polecane wpisy